GE Money a její platební kartyPlatební karty nabízí GE Money Bank jak klasické debetní, tak kreditní. V případě debetních karet se jedná o karty MasterCard nebo Maestro. Karty MasterCard poskytuje GE Money celkem čtyři – MasterCard Standard, MasterCard stříbrná, MasterCard Gold a MasterCard Internet. Posledně jmenovaná karta je určená pouze pro platby přes internet. Platební karty Maestro jsou pak dvě, první základní a druhá Maestro pro děti, určená dětem od osmi let. Co se týká kreditních karet, tak ty jsou v nabídce GE Money tři – MoneyCard Plus s věrnostním programem bene+, kreditní karta Gold pro náročné klienty a kreditní karta Gratis, která je bez poplatků za její vedení.

Rychlá půjčka Ferratum až do výše 10000 kč. České banky nabízí většinou podobné finanční produkty a typy bankovních účtů.

Půjčky a konsolidace půjček

U GE Money si můžete vzít i půjčku. Banka tento produkt nabízí pod názvem Expres půjčka a kromě poboček si o ni můžete zažádat i on-line přes internet. Na Expres půjčku si můžete půjčit minimálně 30 000 a maximálně 600 000 Kč. Délka splácení může být až 96 měsíců. Půjčka je určena pro občany starší 18 let, kteří mají trvalý zdroj příjmů, který musí být minimálně 5 000 Kč měsíčně. Další podmínkou je mít účet v GE Money Bank, ale ten je možné založit souběžně s vyřízením této půjčky. Pro ty, co mají více půjček od různých bank má GE Money konsolidaci půjček. I zde platí podobné podmínky jako u Expres půjčky, takže je určená pro lidi starší 18 let s trvalým zdrojem příjmů alespoň 5000 Kč za měsíc atd. Druhou možností je konsolidace půjček zajištěná nemovitostí, na kterou je možné si půjčit částku od 200 000 až do 1 500 000 Kč, maximálně ale 70 procent tržní hodnoty nemovitosti. Tuto půjčku je možné splácet pět až dvacet let.

Výhodná půjčka Provident Financial je pro každého. Půjčka Citibank vám zajistí finanční nezávislost.

Hypotéky od GE Money

Dalším produktem, který má česká GE Money ve své nabídce, jsou hypotéky. GE Money poskytuje jak klasickou, tak americkou hypotéku, dále pak konsolidace půjček k hypotéce, konsolidace půjček zajištěné nemovitostí, refinancování hypoték nebo doplňkový úvěr.

Servis24 přihlášení vám umožní snadný přístup k vaším financím.Úvěry na auto a povinné ručení

Na GE Money Bank se můžete obrátit i pokud potřebujete půjčit na koupi nového auta (úvěr autoCREDIT) nebo motorky (motoCREDIT). V nabídce jsou i tři typy pojištění vašeho vozidla a to povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění schopnosti splácet. Pokud potřebujete s čímkoliv poradit, můžete se obrátit na finanční konzultanty, kteří jsou ve všech krajích Česka a jsou k dispozici každý všední den v době od 8.30 do 17 hodin. Užitečným nástrojem je pak speciální autokalkulačka, pomocí níž si můžete snadno spočítat splátku na vaše nové auto.

GE Money a její nabídka pro firmy, instituce a města

GE Money Bank nenabízí široké spektrum produktů a služeb jen pro běžné občany, ale má spoustu zajímavých nabídek i pro firemní klientelu. V nabídce má několik účtů pro podnikatele, včetně spořicího účtu a několik druhů úvěrů. Pro středně velké firmy pak poskytuje EU Investice ve výši od 500 000 až do 10 milionů Kč s dobou splatnosti až 10 let. Pro velké firmy, které mají roční obrat více než 200 milionů Kč má GE Money speciální Kreditní linku – úvěrový rámec, který má mnoho výhod. Speciální produkt pak GE Money nabízí právníkům, notářům a insolvenčním správcům – jedná se o účet Juridica Business Program nebo Zvláštní účet úschovy. Samostatný program nabízí GE Money pro zemědělce, kterým nabízí např. financování zemědělské techniky nebo půdy. Účet u GE Money si ale mohou založit i města a obce. Jedná se o tzv. Municipiální konto, které je určeno orgánům územní samosprávy, obcím, městům, krajům atd. Municipiální konto má mnoho benefitů, mezi které patří například zvýhodněné pásmové úročení.

Servis24 přihlášení na účet je možné provést i na tabletu.

Přímé bankovnictví GE Money

Přímé bankovnictví je dnes už samozřejmou službou u všech velkých bankovních institucí a jinak tomu pochopitelně není ani u GE Money. GE Money poskytuje jednak internetové bankovnictví pod názvem Internet Banka, telefonické bankovnictví pod názvem Telefon Banka a také bankovnictví mobilní – a to buď klasicky formou aplikace v chytrém mobilu (Internet Banka v mobilu) nebo formou sms zpráv u starších typů telefonů (Mobil Banka). V internetovém bankovnictví GE Money je také možné založit si účet Mobito, díky kterému pak můžete platit přímo svým mobilním telefonem.

GE Money na sociálních sítích

GE Money nechybí ani na sociálních sítích. Její stránku najdete jak na Facebooku (na adrese http://www.facebook.com/gemoney.cz), tak na Twitteru na stránce https://twitter.com/GE_Moneybank. Na facebookovém profilu se můžete pravidelně dozvídat informace o produktech GE Money, různých akcích a jiných zajímavostech. Můžete zde také položit dotaz, na který vám někdo z pracovníků této banky odpoví. Různé zajímavosti ze světa financí a bankovnictví se pak dozvíte, pokud budete sledovat twitterovou stránku GE Money.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací GE Money Bank a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!