GE Money bank internet banka přihlášeníVítejte na stránkách, které jsou věnované GE Money bance. Banka patří mezi největší a nejznámější skupinu, působící na území ČR. Najdete zde neformální informace, typy a rady, jak se bezpečně přihlašovat na svůj bankovní účet, jak se vyhnout případným rizikům a jak se jednoduše přihlásit na GE Money účet.

Servis24 přihlášení na účet je možné provést i na tabletu.

GE Money bank přihlášení

GE Money Bank je součástí finanční skupiny General Eletric a specializuje se na bankovní služby v celém finančním sektoru. Zastoupena je v padesáti zemích světa. Česká pobočka byla založena roku 1998 a v současné době jí patří čtvrté místo na českém kapitálovém trhu, kde je rozšířena do tří společností: GE Money Bank, GE Money Auto a GE Money Multiservise. Vzhledem ke svému jednání a inovacím získala GE i spoustu ocenění, jak například cenu veřejnosti, tak cenu za internetové bankovnictví. Zajímavostí určitě je, že se stala GE i partnerem na posledních letních i zimních olympijských hrách.

Vzhledem k tomu, že se v GE Money Bank snaží vymanit českou společnost ze zažitých stereotypů a nabídnout něco inovativního a odvážného, dalo by se říct, že nám banka přináší novou inspiraci jak v běžném životě, tak v našich financích a podnikání. Mezi nejdůležitější hodnoty patří v této bance svoboda, flexibilita, odvaha a rychlost. Zřejmě i z tohoto důvodu patří GE Money mezi jednu z nejlépe hodnocených bank ve finančních sektorech, jak tedy jejich produkty, tak celkovou filozofií. Všechny tyto čtyři hlavní pilíře by se daly shrnout do pár vět o tom, jak se v GE snaží nechat lidi a podnikatele svobodně žít a rozhodovat bez přílišných kompromisů, bez zdlouhavého vyjednávání a zbytečné ztráty času a jak přinášejí jako jedny z prvních inovace mezi produkty a službami srovnatelné třeba s online bankami, ale se zázemí stabilních a silných bank.

Vzhledem k tomu, že se GE Money bank snaží svým inovativním přístupem co nejvíce zpříjemnit soukromým osobám i podnikatelům komunikaci s bankou a celkovým bankovnictvím, před několika měsíci uvedla do provozu Internet banku, skrze kterou lze jednoduše ovládat jak běžné, spořící, devizové i úvěrové účty, tak kreditní karty. Vše tedy je možné jak přes počítač, tak mobilní telefon, takže se na svou banku můžete podívat jak z pohodlí domova, tak z kanceláře či kavárny.Obsluha internet banky

Obsluha GE Money internet banky je velmi jednoduchá, stačí pouze přístroj připojený k internetu a daný program a veškeré účty jsou jednoduše k dispozici. Mezi hlavní výhody samozřejmě patří flexibilita, jelikož GE Money internet banka je k dispozici 24 hodin denně, dále poplatky, které jsou nižší než na pobočce a bezpečnost – většinou vše se potvrzuje mobilním klíčem, nebo pro větší bezpečnost generováním certifikátu. Mezi další výhody poté patří nastavení elektronického výpisu z účtu – GE šetří lesy, možnost přímé platby faktur, dobíjení předplacených karet a samozřejmě intuitivní ovládání a zajímavý desing.

GE Money manager

Jedním z nástrojů užitečných pro přehlednost Internet banky je GE Money manager, který je souborem několika nástrojů užitečných pro správu výdajů i příjmů roztříděných podle kategorií, vše je možné zobrazit i v tabulkách a grafech až rok zpětně. Kromě této správy byl GE Money manager vytvořen pro přehledné tvoření budoucích úspor. Vzhledem k tomu, že celá Internet banka je založena na jednoduchosti, tak ihned po přihlášení je dostatečně přehledná. Dá se tedy jednoduše vybrat z možnosti našeho dalšího kroku, jako jsou účty, hypotéky, karty či investice a půjčky.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!