GE Money BankGE Money Bank patří mezi největší české peněžní ústavy a banky spolu s bankami jako Raiffeisen bank, nebo Česká spořitelna. Je univerzální bankou, která disponuje jednou z nejširších sítí poboček a bankomatů v ČR a rychle roste. Své služby orientuje jak na občany, tak na malé a střední podniky. Její velkou výhodou je, že je součástí jedné z největších a nejsilnějších společností na světě. GE má diverzifikované portfolio průmyslových i finančních firem, které generují vlastní finanční aktiva.

Servis24 přihlášení na účet zvládne kdokoliv.

Inovace v GE Money Bank

GE Money Bank staví na neustálé inovaci. Byla první velkou bankou v ČR, která představila například:

 • Plnohodnotný elektronický výpis z účtu,

 • Konsolidaci půjček,

 • paušální běžný účet typu all inclusive pro drobnou (Genius Active ) a firemní klientelu (Genius Business Active),

 • Refinancování hypoték,

 • plnohodnotnou komunikaci s klienty pomocí zabezpečeného internetového chatu,

 • odměňování klientů penězi za používání platebních karet,

 • unikátní analytickou nadstavbu Internet Banky, která umožňuje získat kontrolu nad příjmy i výdaji a plánovat rodinný/osobní rozpočet – aplikaci GE Money Manager.

Jako první celou bankomatovou síť vybavila čipovou technologií. Každoročně sbírá “medaile” v soutěži Zlatá koruna, která oceňuje nejlepší finanční produkty na trhu. Naše Internet Banka je dlouhodobě podle české veřejnosti v soutěži Zlatá koruna jedničkou mezi všemi finančními produkty na trhu. GE Money Bank staví při posilování své pozice na mezinárodně uznávaných hodnotách společnosti GE. To jí pomáhá být bankou s výrazným klientským přístupem a peněžním ústavem, který na českém finančním trhu určuje kvalitu služeb. Nejlepším důkazem tohoto tvrzení je rostoucí počet klientů, který se již přiblížil milionové hranici. Počátkem roku 2008 se GE Money Bank stala oficiálním partnerem Českého olympijského týmu. Své sponzorské aktivity zahájila u příležitosti letních olympijských her v Pekingu. Partnerství však bylo uzavřeno i na zimní olympijské hry ve Vancouveru v roce 2010 a také na letní olympijské hry v Londýně v roce 2012. S účinností od 1. ledna 2007 přistoupila GE Money Bank, a.s. k vybraným bankovním standardům. Konkrétně se jedná o Kodex chování mezi bankami a zákazníky a Kodex o poskytování předsmluvních informací souvisejících s úvěry na bydlení. Mezi největší konkurenty Ge Money Bank patří UniCredit bank, nebo Poštovní spořitelna.

Servis24 Internetbanking slouží k obsluze sporožirových a vybraných běžných účtů přes internet. Servis24 přihlášení je opravdu velice snadné a intuitivní. Česká spořitelna v současné době připravuje spuštění nové verze internetového bankovnictví Servis24 Internetbanking.Historie GE

Příběh GE začal v roce 1892. Thomas Alva Edison v tomto roce spojil svoji společnost Edison General Electric Company a Thomas-Houston Electric Compamy, čímž vznikla General Electric Company (GE). Postupem času se z výrobce žárovek stal také uznávaný výrobce turbín, lokomotiv, leteckých motorů. GE byla u prvního televizního přenosu i při vstupu prvního člověka na Měsíc. Za více než 100 let existence vyrostla GE v jednu z nejobdivovanějších, nejrespektovanějších a nejinovativnějších společností světa. Lví podíl na tom mělo i její vedení. Jedním z nejuznávanějších šéfů byl Jack Welch, který byl zvolen manažerem 20. století. Současným generálním ředitelem GE je Jeffrey R. Immelt. GE má přes 327 000 zaměstnanců a působí ve více než 100 zemích průmyslové a technologické divize a finanční divize GE Capital (GE Money v ČR). V České republice tvoří skupinu GE Money dvě hlavní společnosti: GE Money Bank a GE Money Auto. Působí zde od roku 1997 a aktuálně celkem zaměstnávají více než 3 500 lidí a obsluhují více než 1 milion klientů. GE je v současnosti jednou z největších světových firem (časopis Forbes, 2011) a je jedinou, která se udržela v původním seznamu v Dow Jones Indexu z roku 1896. V roce 2006 byla GE též zařazena do Dow Jones Sustainability Indexu, jenž byl vytvořen pro sledování výkonnosti podniků, které se chovají společensky zodpovědně po stránce ekonomické, životního prostředí i společenské (mezi kritéria patří korupce, krizový management, ochrana životního prostředí atd.). GE v tomto ohledu přichází s řadou celosvětových iniciativ. Mezi nejdůležitější patří Ecomagination a Healthymagination.

Věděli jste, že…

 • GE uskutečnila v USA první televizní přenos v roce 1940 z New Yorku?

 • Neil Armstrong vstoupil na Měsíc v botách z gumy vyrobené v GE?

 • GE ročně registruje několik tisíc patentů?

 • vědci z GE byli již dvakrát oceněni Nobelovou cenou?

 • je GE od roku 2005 celosvětovým partnerem olympijských her?

 • logo GE bylo poprvé použito v roce 1896, a to v srdci větráku?

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací GE Money Bank a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!